Produkty

PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY

Transport produktów drobnoziarnistych bywa kłopotliwy. Dlatego warto wyposażyć się w odpowiednie urządzenia, które ułatwią jego przemieszczanie. Jednym z nich są przenośniki zgrzebłowe. Doskonale sprawdzają się w transporcie różnego typu towarów i pozwalają uniknąć konieczności ciężkiej pracy fizycznej. Są więc rozwiązaniem, które sprawdza się w wielu branżach.

W naszej ofercie znajdziesz przenośnik zgrzebłowy produkowany w Mifama Opa Carbo. To nowoczesne i niezawodne urządzenie, które dzięki wyposażeniu w obudowę zamkniętą jest pyłoszczelne. Doskonale sprawdzi się w branży spożywczej, budowlanej oraz w przemyśle, znacząco ułatwiając codzienną pracę. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

Przenośniki zgrzebłowe typu Redler pozwalają na poziomy oraz ukośny transport produktów sypkich

Potrzeby dotyczące transportu produktów sypkich są różne, w zależności od ich rodzaju oraz tego gdzie wykonujemy transport. Na szczęście podajnik zgrzebłowy, który znajdziesz w naszej ofercie, jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. To przenośnik zgrzebłowy typu Redler, który pozwala nie tylko na poziomy transport produktów sypkich. Istnieje bowiem również możliwość transportu ukośnego.

Dzięki temu możesz dopasować rodzaj transportu to swoich potrzeb oraz rodzaju przewożonych towarów, jednocześnie oszczędzając czas i zwiększając efektywność pracy. Jest to więc rozwiązanie dla wymagających, które z pewnością spełni twoje oczekiwania i sprawi, że przenoszenie towarów stanie się znacznie łatwiejsze, szybsze i bardziej komfortowe.

Zastosowania przenośników zgrzebłowych

Przenośniki zgrzebłowe to urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu, wykorzystywane przez wiele firm z różnych branż. Wykorzystuje się je między innymi w przemyśle energetycznym, chemicznym, spożywczym oraz budowlanym. Wszędzie tam bardzo ułatwiając pracę i sprawiając, że transport towarów staje się znacznie łatwiejszy, bezpieczniejszy i szybszy.

Jakie towary i produkty mogą być przewożone za pomocą przenośników zgrzebłowych? Jest ich bardzo wiele. Wśród nich wymienić możemy wszystkie produkty ziarniste i drobnoziarniste, takie jak: ziarna zbóż, pelet, zrębki biomasy, pasze, trociny, granulaty, a nawet tworzywa sztuczne. Jak widać, zastosowanie przenośników zgrzebłowych jest więc bardzo szerokie i różnorodne.

Przenośniki mogą być instalowane zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz

Niezależnie od tego gdzie wykonujesz swoją pracę, możesz skorzystać z naszego przenośnika zgrzebłowego. Jest to bowiem urządzenie, które pracując na zewnątrz chroni produkty drobnoziarniste np. przed rozpędzeniem przez wiatr. Wszystko to dzięki specjalnej konstrukcji i obudowie. Z powodzeniem można więc korzystać z niego na polu, pod wiatą czy na otwartym magazynie.

Na szczęście, jeśli pracujesz wewnątrz pomieszczeń, również możesz wykorzystać przenośnik zgrzebłowy, który oferujemy. Posiada on bowiem specjalistyczną konstrukcję, która chroni przed pyleniem, a odgłos jego pracy nie jest uciążliwy. Doskonale sprawdzi się więc na magazynach, halach produkcyjnych czy w zakładach przetwórstwa. Słowem, wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wygodnego transportu.

Oferowane przez nas przenośniki mają konstrukcję pyłoszczelną składającą się z segmentów

Każdy, kto zajmuje się transportem produktów sypkich, wie doskonale, że ich pylenie bywa bardzo problematyczne. Nie tylko zmniejsza komfort pracowników, ale również może szkodzić ich zdrowiu. Dlatego też decydując się na zakup urządzeń do transportowania towarów warto wybierać takie, które minimalizują pylenie. Na szczęście, nasz przenośnik jest właśnie takim rozwiązaniem.

Przenośniki taśmowe, które oferujemy naszym klientom, są urządzeniami posiadającymi konstrukcję pyłoszczelną. Posiadają bowiem segmenty, które minimalizują ryzyko pylenia podczas transportu produktów. Dzięki temu zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy. To spora zaleta, którą docenili już pracownicy wielu przedsiębiorstw.

Oferujemy także urządzenia kompatybilne z naszymi przenośnikami zgrzebłowymi

W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór urządzeń kompatybilnych z naszymi przenośnikami zgrzebłowymi. Wśród nich wymienić możemy między innymi leje zasypowe i zsypowe, zasuwy oraz nowoczesne urządzenia czyszczące. Wszystkie dostępne w przystępnych cenach. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz idealne rozwiązania.

PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY